FIRMA ECOSTAR JEST PIONIEREM W SWOIM SEKTORZE. PRODUKUJE PALNIKI OD 25 LAT, A NA RYNKU GRZEWCZYM ISTNIEJE OD 1967 ROKU.

 

SIEDZIBA FIRMY ECOSTAR ZNAJDUJE SIĘ W STAMBULE. PRODUKCJA ODBYWA SIĘ W FABRYCE O POWIERZCHNI OTWARTEJ WYNOSZĄCEJ 50 000 m2 ORAZ ZADASZONEJ WYNOSZĄCEJ 15 000 m2. FABRYKA ZNAJDUJE SIĘ W TEKIRDAĞ-ÇORLU. ECOSTAR SPEŁNIA WYMAGANIA SWOICH KLIENTÓW, ZGODNIE ZE ŚWIATOWYMI NORMAMI POD MARKĄ ECOSTAR, ZA POŚREDNICTWEM SWOICH BIUR SPRZEDAŻY W KRAJU I ZA GRANICĄ.
ECOSTAR SPECJALIZUJE SIĘ W PRODUKCJI DWÓCH GRUP PALNIKÓW: DO ZASTOSOWAŃ DOMOWYCH ORAZ PRZEMYSŁOWYCH.
POZA PRODUKCJĄ JEDNOBLOKOWYCH PALNIKÓW DO ZASTOSOWAŃ DOMOWYCH O MOCY OD 40 KW DO 11 500 KW, ECOSTAR PRODUKUJE RÓWNIEŻ PRZEMYSŁOWE PALNIKI DWUBLOKOWE O MOCY DO 50 KW, ZGODNIE Z WYMAGANIAMI KLIENTÓW, STOSUJĄCYCH PALNIKI DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH.POZA PRODUKTAMI NA OLEJ, GAZ CZY PODWÓJNE PALIWO, FIRMA ECOSTAR ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ PRODUKCJĄ SPECJALNYCH PALNIKÓW ZASILANYCH BIOGAZEM, ETANOLEM, PYŁEM WĘGLOWYM, ZRĘBKAMI, OLEJEM ODPADOWYM ORAZ GAZAMI ODLOTOWYMI.

 

PONADTO FIRMA ECOSTAR STALE PROWADZI BADANIA NAD NOWYMI PRODUKTAMI Z FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH NA BADANIA I ROZWÓJ. SPEŁNIAJĄC WYMAGANIA SWOICH KLIENTÓW, DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU, ECOSTAR REALIZUJE RÓWNIEŻ PROJEKTY POD KLUCZ DLA SEKTORA PUBLICZNEGO I PRYWATNEGO W KRAJU I ZA GRANICĄ.
POZA PRODUKCJĄ PALNIKÓW DO ZASTOSOWAŃ DOMOWYCH I PRZEMYSŁOWYCH ECOSTAR ŚWIADCZY RÓWNIEŻ USŁUGI SKONCENTROWANE NA DOSTARCZANIU ROZWIĄZAŃ SŁUŻĄCYCH PRZEZ WIELE LAT DLA PRZEMYSŁOWYCH I DOMOWYCH GENERATORÓW GORĄCEGO POWIETRZA, PALNIKÓW PROCESOWYCH O WYSOKIEJ TERMOODPORNOŚCI PRZEZNACZONYCH DO PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH ORAZ KOTŁÓW ZE ZŁOŻEM FLUIDALNYM, PALNIKÓW ZE WSTĘPNYM MIESZANIEM STOSOWANYCH W KOTŁACH KONDENSACYJNYCH I INNYCH PRODUKTACH.
TERMO ISI SlSTEMLERl A.S. JEST RÓWNIEŻ PIERWSZYM PRODUCENTEM ELEKTRYCZNYCH GRZEJNIKÓW RUROWYCH W TURCJI. W SWOJEJ FABRYCE W ÇORLU PRODUKUJE ELEKTRYCZNE GRZEJNIKI RUROWE, KTÓRE NASTĘPNIE DOSTARCZA NAJWAŻNIEJSZYM PRODUCENTOM URZĄDZEŃ W KRAJU I ZA GRANICĄ.
DZIĘKI SWOIM NIEZAWODNYM DZIAŁANIOM SKONCENTROWANYM NA DOSTARCZANIU ROZWIĄZAŃ, PROWADZONYM W TURCJI I ZA GRANICĄ, FIRMA ECOSTAR KONTYNUUJE BADANIA, ABY ZAPEWNIĆ SWOIM KLIENTOM OPTYMALNĄ WYDAJNOŚĆ PRZY MINIMALNYCH KOSZTACH.

 

• W 1967 r. powstała firma Termo-Heat Isi San A.S.

Produkcja frontowego elementu grzejnego stosowanego w palnikach
Pierwsi producenci rurowych pieców oporowych w Turcji
Uzyskano licencję na palniki jednoblokowe Oertli

  • W 1997 r. otwarto fabrykę w Çorlu
    50 000 m2 otwartej przestrzeni, 15 000 m2 zadaszonej przestrzeni. Biuro w Maltepe zostało siedzibą firmy. Siedziba firmy Ecostar zostanie przeniesiona do Kartal Monumento Plaza w 2014 r.
  • Eksport do ponad 40 krajów. Otwarto biuro w Rosji. Lider w produkcji palników w Turcji. Obraz solidnej firmy tworzącej zwartą całość dzięki budowaniu nowego wizerunku